THE NEW MUTANTS  

 

X Men çizgi romanıyla beyaz perdeye uyarlanan mutantlar bu film de Yeni Mutant lar ismiyle seyirci ile buluşuyor. Film yetenekli genç mutantların ilk defa bir araya gelmesi ve henüz yeni yeni keşfettikleri özelliklerini fark etmelerini anlatıyor. Heyecan, gerilim ve korkunun da ön plana çıktığı film şimdiden dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Filmin oyuncu kalitesi ve hikayesi fazlasıyla ilgi çekici. İzleyicinin beklentisini karşılayacak ve kaliteli bir iş çıkacağı ön görülen filmde Türkçe dublaj hd izle seçeneklerinin de olaması Türk izleyicisini cezbedecektir.

İzleyicinin Beklentisi

İzleyici beklentisinin fazla olduğu filmde genç oyuncu Maisie Williams’ın baş rolde olması da filme çekicilik katmıştır. Oyuncunun daha önceki filmlerinde gösterdiği başarı bu filmde de başarılı olacağını gösteriyor. Filmin full Türkçe dublaj izle seçeneği ülkemizde heyecanla beklenecektir. Bu tarz filmleri özellikle alt yazı olmadan Türkçe dublaj 1080p izle seçeneğinde izlemek sahnelere daha iyi hakim olmayı sağlamaktadır. Filmin heyecanla beklendiği ülkemizde de film diğer tüm ülkelerle aynı tarihte vizyonda olacak.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Halloween

Halloween

Film Amerikan yapım olan ve korku filmi türünde bir seri olan Halloween serisinin dördüncüsüdür. Filmin 2018 yılında vizyona gireceği düşünülüyor.