Sizi Daha Genç Gösterecek Yaşamsal Değişiklikler

Zamanı durdurun ve her zaman genç ve güzel görünün. Saçlar, eller, cilt ve her şeyinizle daima genç kalın ve dinamik kalın.

Pahalı ürünlere, iksirlere, plastik cerrahlara gerek yok bunu siz başarabilirsiniz. Saçlarınızı aşırı ısınmış fön makinesi, şekillendirici ve aletlerden koruyun.

Isılı şekillendirme uygulamaları saçı yıpratır kopartır döker cansız bir görünüm verir parlaklığını ve rengini alır. Kullanmak zorundaysanız kuru saç şampuanı ve özel maskeleri kullanın.

Ellerinizi daima bir losyon ve kremle nemlendirin. Eller vücuda göre daha hızlı yaşlanmaya eğilimlidir. Elleri genç görünümde tutmak önemlidir. Lekeler ve kırışıklıklar için güneşten cildinizi koruyun ve yüksek SPF faktörlü bir krem kullanın.

Düzenli egzersiz yapın. Sağlıklı kan dolaşımını sağlar cildin iyi görünmesine yardımcıdır. Günde 30 dk egzersiz sizi gençleştirir.

Tuzu azaltın, akıllı telefonları kontrol altında tutun teknolojik cihazların kullanımını azaltın, cilt temizliğine ve yediklerinize ve uykunuza dikkat edin.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Ankara’da 12 Hamile Kadın Covid Nedeniyle Vefat Etti

Ankara'da 1 Yılda 12 Hamile Kadın Covid Nedeniyle Vefat Etti. 12-15 yaş arasındakilerde de aşılanmaya başladıkları sevindirici haber. 60 yaş ve üstündeki vatandaşlarımız en çok aşılanan demografik yaş grubu. Ölüm oranlarının yüksek olduğu bu yaş grubundaki aşı olma başarısı bizleri çok sevindiriyor.