sivilcelerinizden kurtulmak artık çok kolay
sivilcelerinize doğal çözüm

Sivilcelerinizden Kolayca Kurtulma Yolu

Sivilcelerinizden kolayca kurtulma Yolu bulundu hem de çok ucuz bir yöntem ile…
Çoğu genç kızın ve bir çok bayanın en büyük mutsuzluklarındandır sivilceler. Bu sorununuzu kış aylarında en çok bulunan ve en faydalı meyvesi portakal ile aşabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet yanlış duymadınız Portakal ile yüzünüzdeki sivilceleri kurutabilir ve sivilcesiz ve pürüzsüz bir yüze sahip olabilirsiniz. Kolayca hazırlana bile Portakal Maskesi ile sivilcelerden kurtulmak son derecede sağlıklı bir yöntemdir.

Portakal Maskesi nasıl yapılır?

Öncelikle maskeye yetecek kadar taze portakal alın ve rendeleyin. Sonra rendelediğiniz portakalları bir kaba koyarak içine bir kaşık kabartma tozu ekleyin ve iyice dövün.
Portakal ile kabartma tozu iyice karışsın ve cıvık çamur kıvamına gelsin.

Portakal Maskesi nasıl uygulanır?

Hazırladığınız portakal maskesini yüzünüzün her bölgesine masaj yaparmış gibi sürerek yaklaşık bir saat kadar bekleyin. Bir saatin sonunda yüzünüzü ılık suyla yıkayın ve kurulayın. Bu formülü haftada üç, dört kez uygulayın. Kesin çözüm için yaklaşık iki yada üç ay kullanın.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Ankara’da 12 Hamile Kadın Covid Nedeniyle Vefat Etti

Ankara'da 1 Yılda 12 Hamile Kadın Covid Nedeniyle Vefat Etti. 12-15 yaş arasındakilerde de aşılanmaya başladıkları sevindirici haber. 60 yaş ve üstündeki vatandaşlarımız en çok aşılanan demografik yaş grubu. Ölüm oranlarının yüksek olduğu bu yaş grubundaki aşı olma başarısı bizleri çok sevindiriyor.