Sevgilinizi Kendinize Yeniden Aşık Edin

İlişkinizi yeniden hareketlendirmek ve sevgilinizi kendinize yeniden aşık etmek mümkün. Bunu yapabilmek sizin elinizde. Ufak tefek jestlerle ve değişikliklerle sevgilinizi ya da eşinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Her şeyde önce ona özel olduğunu hissettirmelisiniz. Onu istediğinizi ve beğendiğinizi ona hissettirin. Ufak tefek iltifatlarla bunu başarabilirsiniz. Sevdiğinizin size ne ifade ettiğini ve ne anlama geldiğini bir düşünün. Sadece ihtiyaçlarınızı karşılayan bir para makinesi mi yoksa etrafınıza statüsüyle hava atacağınız bir eş mi? bunu iyi tespit etmelisiniz. Ona kendini iyi hissettirmek için pahalı şeyler araba, mücevher… gibi şeyler almanıza gerek yok. Biraz şefkat ve içten bir dokunuş bile bunu başarabilir.

Onunla her buluştuğunuzda muhakkak sarılın ve öpün. Bu ona değer verdiğinizi gösterir. Çok zor bir gün geçirmiş bile olsanız stresinizi ve sıkıntınızı karşınızdakine yansıtmadan bunu yapmalısınız. İşyerinizde ne kadar stresli bir ortam yaşarsanız yaşayın sevgilinizle ilgilenerek onun her şeyden önce geldiğini hiçbir şeyin ilişkinizden daha üstün olmadığını gösterin. Bazen kendinizi ikinci plana itin. Onun sevdiği aktivitelere öncelik verin. Onun sevdiği yemek veya film için ortam hazırlayın. Bunu yaparken de onu mutlu etmek adına yaptığınızı belli edin. Birlikte yaptığınız bu etkinliklerden keyif alın.

Sevgilinizi Kendinize Yeniden Aşık Edin

Onu şımartın. Herkesin biraz şımartılmaya ihtiyacı vardır. Ona sık sık iltifat etmelisiniz. Özellikle bir arkadaş gurubu içerisinde ona söyleyeceğiniz güzel sözler onun ruhunu okşayacaktır. Ona her konuda destek olun. Ona sık sık sürpriz yapın. Onun da size sürpriz yapmasına izin verin ve sürprizlere açık olun. ona yaptığınız sürpriz bir telefon görüşmesi ya da mesajla harika bir öğle vakti geçirebilirsiniz. Her zaman yapmak istedikleri konusunda ona destek olmalısınız. Gitmek istediği herhangi bir kurs ya da yapmak istediği bir aktivite için ona destek olmalısınız. Olmazsa olmazlarınızdan vazgeçmelisiniz. Olmazsa olmazlarınızı sıralayarak onunla aranıza duvar örmeyi bırakın. Bunları sıralayarak onu sıkmayın. Bunun yerine orta yolu bulmalı ve vazgeçilmezleriniz için uygun ortam yaratmalısınız.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Hubble Uzay Teleskobu

Hubble Uzay Teleskobu

Uzayı anlayabilmek için teleskoplara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlardan Hubble Uzay Teleskopu en önemlilerindendir. Bu teleskobu inceleyelim.