sevgilinize en güzel hediye
sevgililer gününde yaratıcı hediyeler

Sevgililer Gününde Alınabilecek Hediyeler

Sevgililer günü çiftler için son derece önem taşıyan sayılı günlerden birisidir. 14 Şubat sevgililer günü genellikle erkekler tarafından fazla önemsenmese de kadınlar çok önem verirler bu güne. Diğer önemli günlerden bir kat daha fazla önem teşkil eder bu gün kadınlara. 14 Şubat sevgililer gününde hediye almakta gerekir, ama hediye seçmekte genellikle zorluk çekilir. Bu noktada sizlere cinsiyet durumlarına göre bir kaç hediye önerimiz olacak.

Sevgililer Gününde Ne Hediye Almalısınız?

Kadınsınız ve erkeğe hediye alıyorsanız;

Erkeklere hediye seçenekleri sınırlıdır aslında. Bu bakımdan işiniz biraz zor. Ama olan seçeneklerde beyleri mutlu etmeye yetiyor aslında. Erkeklere alınabilecek en iyi hediye saattir. Kaliteli ve gösterişli bir saat erkeği tamamıyla mutlu etmeye yetecektir. Ama daha önceden saat aldıysanız ya da iyi bir saati varsa, ikinci olarak parfüm iyi bir hediye olabilir. Erkekler genellikle hafif ya da ağır kokuları sever. Orta dereceli kokuları fazla kullanmazlar. Tabi erkek arkadaşınızı siz bizden daha iyi tanıyacağınız için alacağınız ana hediyenin ayrıntılarına kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Şayet parfümde olmaz derseniz bundan sonra açık söylemek gerekirse fazla alternatifiniz kalmıyor. Üçüncü olarak traş makinesi iyi bir hediye olabilir. Ama bu risklide bir hediyedir. Çünkü erkek bu hediyeyi görünce başka düşüncelere kapılabilir. Buda size karşı şüpheyle bakmalarına neden olabilir. Şayet sevgiliniz veya kocanız takım elbise giymeyi seviyorsa kravat güzel bir tercih olabilir. Şık ve sade bir kravat erkeğe alınabilecek iyi hediyeler arasında gösterililebilir. Ama tabiki erkeğinize vereceğiniz bir öpücük ya da onu hoş hissedecek bir davranış tüm bu saydığımız hediyelerin yerini tutmayacaktır. Size hediye seçiminde bol şans bayanlar..

Erkeksiniz ve kadına hediye alıyorsanız;

Kadınlara göre erkekler hediye seçiminde daha şanslıdırlar. Çünkü kadınlara hediye seçerken alternatif çoktur. Biri olmazsa ya da kafanıza yatmazsa başka bir hediye seçebilme ihtimaliniz oldukça fazladır. Kadınlara 14 Şubat sevgililer gününde alınabilecek en iyi hediye tek taş pırlanta yüzüktür açıkçası. Ama bu hediyeyi daha önce aldıysanız ya da olabilir durumunuz yoksa başka alternatifler deneyebilirsiniz. Tek taş yüzükten sonra alternatif olarak size beyler gibi saat ve parfümü hediye olarak seçebilirsiniz.

Aslında 14 Şubat sevgililer günüde kadınlara alınabilecek en iyi hediye kırmızı güldür. Bugünde en çok tercih edilen hediye olan çiçekte kadınlara hediye olarak verilebilir. Çiçekte kafanıza yatmadıysa sevgilinizin ya da karınızı beğendiği bir elbise ya da ayakkabıda iyi bir hediye olabilir. Kıyamette kafanıza yatmazsa eğer güzel bir bakım veya makyaj seti de alabileceğiniz hediyeler arasındadır. Diğer alternatifleri sevgilinizin durumuna göre çoğaltabilirsiniz. Ama unutmayın aldığınız hediyeyi romantik bir ortamda verin. Bu partnerinizin daha çok hoşuna gidecektir.

14 Şubat sevgililer gününüzü kutlar birbirinizi seveceğiniz nice yıllar dileriz…

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Hubble Uzay Teleskobu

Hubble Uzay Teleskobu

Uzayı anlayabilmek için teleskoplara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlardan Hubble Uzay Teleskopu en önemlilerindendir. Bu teleskobu inceleyelim.