Cook Sedat Tahir A.Ş
Cook Sedat Tahir A.Ş

Sedat Tahir A.Ş (Cook)

Sedat Tahir A.Ş. 1984 yılında Ankara’da kuruldu. Üretim serüvenine başladığı 4. senesinde Ostim Organize Sanayi Bölgesi’ne taşınan Sedat Tahir A.Ş, bugün Sincan Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim yapmaya devam ediyor. 20.000 m2’lik kapalı alanıyla ve yaklaşık 250 çalışanıyla her yıl 20.000 tonluk üretim gerçekleştiren büyük bir tesise sahip.

Sedat Tahir A.Ş (Cook), Ankara’da bulunan yönetim merkezi ve genel müdürlüğüyle ayrıca dünya çapındaki iş ortakları ile yerel ve zincir perakende firmalarıyla, her yıl milyonlarca tüketiciye ulaşıyorlar. Her geçen ürün yelpazesini artıran Sedat Tahir A.Ş (Cook), çöp poşeti, buzdolabı poşeti, buz torbası, streç film, pişirme kağıdı, alüminyum folyo, plastik kullan-at bardak, çatal, bıçak, kaşık ve alüminyum tatlı kabıyla bir çok müşteriye ulaşıyor.

 

Kendi markası altında ve dünyanın en önemli firmalarına markası altında bir çok ürün üretimi yapan Sedat Tahir A.Ş kırktan fazla ürünü ile Ankara’nın en büyük ihracat yapan firmalardan bir tanesi olma özelliğine de sahip.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Kehribar Tesbih Örnekleri

Kehribar Tesbih

Doğanın bize en güzel armağanlarından biridir kehribar. Işığa tutarak baktığınızda adeta içinde ışıl ışıl yanan …