Organize İşler 2
Organize İşler 2

ORGANİZE İŞLER 2

 

Organize işler filminin devamı niteliğinde olacak olan Organize işler 2 filmi kadrosunu genişletmesiyle birlikte yine baş rolde ünlü isimleri bulunduğu Yılmaz Erdoğan’ın hem oyuncu hemde yönetmen koltuğunda olacağı bir sinema filmi olacak. İlk film ile beklediği beğeniyi toplayan Erdoğan iki yıl aradan sonra yine yönetmelik koltuğuna oturuyor. Filmin konusu İstanbul da suçlular ve masumların dünyasının kesiştiği noktada karakterlerin hayatta kalma mücadelesini anlatmaktadır. Filmde yer alan usta oyuncular sayesinde günlük hayatın akışında yaşanan olaylara farklı bir bakış açısıyla güldürürken düşündüren bir eser ortaya çıkıyor.

Filmin Çekimleri ve Vizyona Girmesi

Yılmaz Erdoğan uzun zamandır senaryo üzerinde çalıştığını ve 2017 son aylarında çekimlere başlamayı düşündüğünü belirtirken haberi alan oyuncularda film için heyecanlandıklarını belirttiler. Film vizyona girdiğinde İnternet üzerinden sinema çekimi izle gibi seçenekler karşımıza çıkacaktır. Filmin sansürsüz izlenebilmesi için vizyondan çıktıktan sonra sansürsüz izle ve daha kaliteli çekimde izle seçenekleri ile internette yayınlanacaktır. Aynı zamanda tek parça izle yada part part izleme özellikleri ile de filmi İnternetten izlemek mümkün.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Halloween

Halloween

Film Amerikan yapım olan ve korku filmi türünde bir seri olan Halloween serisinin dördüncüsüdür. Filmin 2018 yılında vizyona gireceği düşünülüyor.