okan yorganci kimdir

Okan Yorgancı

Öncelikle, bildiğini karşı tarafın zamanını çalmadan en verimli şekilde anlatan Sayın Okan Yorgancı‘ya teşekkür ediyoruz. Yorgancı, Udemy’de ve Youtube’da fon ile para kazanma stratejileri hakkında eğitim veriyor. Bu eğitim size vizyon katacağı için ve bilmeniz gereken bilgileri hap şeklinde size sunduğu için öneriyoruz… Bu alanda yatırımlarınızı değerlendirmek ve başkalarının yorumlarına kanmadan kendi düşüncenizle yatırım yapmak istiyorsanız eğitimlerini mutlaka almalısınız. Herhangi bir videosunu izlediğinizde neden bu kadar iyi olduğunu söylediğimizi anlayacaksınız.

Yorgancı’nın kendi deyimi ile “artık çiftlik bank gibi yerlere para kaybetmeyeceksiniz” çünkü kendiniz bu eğitimi alınca uzman gibi yatırım yapabileceksiniz.

Not: Youtube’a “Okan Yorgancı” yazın ve eğitim videosunu izleyin.

Udemy’e “Okan Yorgancı” yazarsanız eğitimlerini bulabilirsiniz.

Okan Yorgancı Kimdir?

9 yıl aktif olarak borsa uzmanı olarak çalışmıştır. 6 seminerde konuşmalar, özel şirketlerde yatırım uzmanlığı ve çeşitli seminerlerde workshop yapmıştır. Verdiği seminerler her geçen gün artmakta olup, son dönemlerde de 5 kişilik gruplara ders vererek yeni “Yatırımcılar” yetiştirmektedir.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Hubble Uzay Teleskobu

Hubble Uzay Teleskobu

Uzayı anlayabilmek için teleskoplara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlardan Hubble Uzay Teleskopu en önemlilerindendir. Bu teleskobu inceleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir