nebim
nebim v3

Nebim ERP Çözümleri

Teknolojinin gelişmesi ile şirket içi ve şirketler arası iletişim olanakları her geçen gün artıyor. Nebim firması da Türkiye’nin tecrübeli yazılım firmalarından olması nedeniyle şirket içi ve şirketler arası iletişimi güçlendiren ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) yazılımlarını yapmaktadır. 1966’dan beri birçok sektörde yaptıkları yazılımlar sonrası geri dönüşleri hep olumlu oldu. Perakende, toptan satış ve üretim alanında ERP ve mağazacılık yazılımları devam etmektedir. Dolaysıyla firmaların kaynaklarını en etkin şekilde yönetilmesine büyük katkıları olmaktadır. IBM Unit Record tabanlı bir altyapı, Unix ve COBOL tabanlı bir program kullandıktan sonra Nebim V3’ü müşterilerine sunmanın haklı gururunu yaşıyorlar. Şuan itibariyle 10.000 firmaya ve 40’tan fazla ülkeye hizmet ve yazılımsal destek sunmaktadırlar. En bilinen müşterilerini söyleyecek olursak, Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Altınyıldız Classics, DAGI, Damat Tween, Evkur, Galatasaray Spor Kulübü, Hatemoğlu, İntersports, IGS, İşbir Yatak, Koton, Merinos Halı, Opmar Optik, Sevil, Sketchers, Trabzonspor Kulübü, YDS, Tüzün…

Nebim V3 ile firmalar planlama, satın alma, sevkiyat, finans ve muhasebe departmanlarında çok daha verimli sonuçlar almakta. Yazılımları çok kapsamlı ve entegre olmasının yanında değişime ve büyümeye açık bir ERP olduğu için firmalar ile yeni istişareler yaparak yeni verimlilikler de yaşıyorlar.

Ayrıca, Nebim kendi web sitesinde yeni çözümler üreterek Uzaktan Eğitim videoları ile firmalara kolayca ulaşabilmektedir. Bu da çok daha hızlı öğrenme ve uygulama şansı kazandırıyor. Daha fazla detay için Nebim ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Kehribar Tesbih Örnekleri

Kehribar Tesbih

Doğanın bize en güzel armağanlarından biridir kehribar. Işığa tutarak baktığınızda adeta içinde ışıl ışıl yanan …