Müge Anlı, Aleyna’yı Eleştirdi! Kızınızı Sahnelerden İndirin
Müge Anlı, Aleyna’yı Eleştirdi! Kızınızı Sahnelerden İndirin

Müge Anlı, Aleyna’yı Eleştirdi! ‘Kızınızı Sahnelerden İndirin!’

Son günlerin en çok konuşulan ismi olan Aleyna Tilki’ye Müge Anlı’da çattı. “Cevapsız Çınlama” şarkısıyla başarıyı yakalayan genç şarkıcıya destek verenler de var. Sanatçı Göksel, ‘Aleyna benim kızım olsaydı sahneye çıkmasına izin verirdim.’ Sözleriyle destek olanlardan.

Müge Anlı, Aleyna’yı Eleştirdi! ‘Kızınızı Sahnelerden İndirin!’

Son günlerin en çok konuşulan ismi olan Aleyna Tilki’ye Müge Anlı’da çattı. “Cevapsız Çınlama” şarkısıyla başarıyı yakalayan genç şarkıcıya destek verenler de var. Sanatçı Göksel, ‘Aleyna benim kızım olsaydı sahneye çıkmasına izin verirdim.’ Sözleriyle destek olanlardan. Henüz 16 yaşında şöhreti yakalayan Aleyna Tilki, şöhretin tadına varamadı. Yakaladığı şöhretle işleri açılan Aleyna gece geç saatlerde barlarda sahne almaya başladı. Bu durum birçok kesim tarafından eleştirildi. Aile Bakanlığı yetkilileri de Aleyna’nın sahne almasının yasak olduğunu belirterek ailesine uyarıda bulundu. Ancak belli ki ailesi bu uyarıyı pek dikkate almayacak. Bu uyarının hemen ardından Aleyna’nın ‘Gay Barda’ sahne alması genç şarkıcının şimşekleri iyice üzerine çekmesine sebep oldu.

 

SON UYARI MÜGE ANLI’DAN

Uyarılara rağmen sahnelere çıkmaya devam eden hatta işi abartıp ‘Gay Bar’larda da sahneye çıkmaktan çekinmeyen Aleyna Tilki’ye son uyaran Müge Anlı oldu. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı Aleyna Tilki’nin ailesine, “Kızınızı sahnelerden indirin” uyarısında bulundu. Aleyna’nın henüz resmen çocuk olduğununun altını çizen Anlı, sahneye çıkmasına izin veren anne babasının ise “Çocuk istismarı” yaptığını savundu.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Hubble Uzay Teleskobu

Hubble Uzay Teleskobu

Uzayı anlayabilmek için teleskoplara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlardan Hubble Uzay Teleskopu en önemlilerindendir. Bu teleskobu inceleyelim.