Kurumsal Araç Kiralama ve Karavan Kiralama Hizmetleri

Kurumsal Araç Kiralama ve Karavan Kiralama Hizmetleri mi arıyorsunuz? A’dan Z’ye şoförlü araç kiralama hakkında bilgi yazımızda.

Ulaşım, hayatın her evresinde ve alanında ihtiyacı yüksek olan bir eylemdir. Bu nedenle kişiler araçlara gereksinim duyarlar. Gerek özel yaşantılarda gerekse iş hayatında oto kiralama alanında üstün kalitedeki hizmet için, firmamız en güvenilir adrestir. Araç sahibi olmakla araç kiralamak arasındaki farklılıklar, bizlere araç kiralamanın çok daha avantajlı bir durum olduğunu göstermektedir. Kişilerin ihtiyaç duyduğu şoförlü araç kiralama taleplerini, sektör bilgimiz ve uzmanlığımız ile en iyi şekilde karşılamaktayız. Bu sayede daha avantajlı olan bu kiralama işleminde, konforlu ve ayrıcalıklı bir hizmete sahip olmanızı sağlarız.

Şoförlü Araç ve Karavan Kiralamada Öncü Adres

Bizler, müşterilerimizin araçlara ihtiyaç duydukları sürelere göre şoförlü araç kiralama işlemlerini yürütebilmekteyiz. Yapımızdaki bu esneklik sayesinde, ister günlük isterseniz de daha uzun süreli oto kiralama hizmeti almanız mümkündür. Özellikle iş yaşantısında bu özellik çok daha fazla avantaj sağlamaktadır. Firmalar ihtiyaç duydukları sürelerde araç ihtiyaçlarını karşılarlar ve diğer zamanlardaki masraf ve yükümlülüklerden kurtulmuş olurlar. Bu da zaman ve bütçe anlamında firmalara büyük avantajlar sağlamaktadır. Haftanın belli zamanlarında ya da ayın belli günlerinde araca ihtiyaç duyan kişiler, bu zamanlarda araç ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderirler. Diğer zamanlarda oluşabilecek masraflardan ve bakım-onarım gibi sorumluluklardan kurtulmuş olurlar.

 

Bizler müşterilerimize uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet sunarız. Sizlerin memnuniyeti her zaman ön plandadır. Sektörde öncü durumda olmamız, bu düşüncemizi hayata geçirdiğimizden dolayıdır. Sizler araç ihtiyaçlarınızı giderirken, aracın bakımı, masrafları veya ortaya çıkabilecek problemlerin maliyeti bizlere aittir. Bu sayede özel yaşantınızda da iş hayatınızda da asla bu sorunları düşünmez ve bunun için zaman ayırmak durumunda kalmazsınız. Araç konforunu yaşarken, kafanız rahat olarak işlerinizi halledersiniz.

Neden Karavan ve Araç Kiralamada Bizi Tercih Etmelisiniz

Bakım, onarım ve diğer maliyetleri ortadan kaldırarak,

İstenilen zamanda sahip olabilme esnekliği sunarak,

Farklı araç deneyimi yaşatarak çok daha avantajlı bir işlemdir.

Bizler de bu avantajlardan en uygun şekilde yararlanmanız için sürekli kendimizi geliştirerek çalışmaktayız.

Farklı Araç Deneyimlerini Tüm Konforları İle Yaşayın

Bizler karavan kiralama alanında siz değerli müşterilerimizin konforu için çalışırız. Kasko, vergi veya bunlara benzer işlemlerle zaman harcamazsınız. Uzun sıralar beklemez, bu işler için vakit ayırmak durumunda kalmazsınız. İstenmeyen durumlarda veya kazalarda araç sahibi olmadığınız için üzüntü duymazsınız. Hatta yedek araç hizmetimiz sayesinde ulaşım ihtiyacınız kesintiye uğramaz. Bu sayede asla maddi ve manevi mağduriyet yaşamazsınız.

Firmamız, sektörün tüm yeniliklerini takip ederek sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Farklı araç deneyimlerinizi en konforlu şekilde yaşamanız için, en doğru adres olan firmamız her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Sağlam alt yapımız, yeterli araç sayımız ve işinde bilgili kadromuz ile sizlere en iyi seçenekleri en uygun fiyatlarla sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

 Araç kiralama her açıdan daha avantajlı

Günümüzde araç kiralamak satın almaktan daha kolay ve kişiler için daha uygun olacaktır. Bu nedenle uzun yola çıkmak istiyorsanız bunun için iyi bir oto kiralama firmasından kendi ihtiyaçlarınıza yönelik araçları kiralayabilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza en uyun araçları kiralayarak, avantajlı konuma geçebilirsiniz.  Araç kiralama için çok fazla detaya gerek yoktur. Araç kiralamak isteyenlerin ihtiyacı olan birkaç detay ise;

  •  Konfirmasyon makbuzu. Bu makbuz ile araç kiralama için ödediğiniz ücreti ve maliyeti gösterir.
  • Araç sürücüsünün adına olan kredi kartı ya da banka kartı.
  •  Araç kiralamak isteyen sürücünün, geçerli en az 12 aylık ehliyetinin olması gerekir.
  • Araç kiralama firmasının, aracı kiralayacak olan kişinin pasaport ya da kimlik kartını görmesi gerekir.

Bu koşullar genel olarak her firma için geçerli olsa da her firma kendine özgü belgelere ihtiyacı olabilir ve kiralamak isteyen sürücülerden bu belgeleri isteyebilirler.

Oto kiralama çoğu zaman sürücüleri büyük yükten kurtarır

Kişiler uzak bir ile seyahat edecekleri zaman bunun için kendi araçlarının yıpranmasını istemeyebilirler. Bu nedenle seyahat edecekleri şehirden oto kiralama daha avantajlı gelecektir.  çoğu zaman tek günlük bir iş için oto kiralayarak işinizi hızlı bir şekilde halledebilir ve araçlarınızın büyük ölçüde yıpranmasını engelleyebilirsiniz. Aracı olmayan ve uzun zaman bir araca ihtiyacı olan kişiler de araç satın almak yerine güvenilir bir firmadan araç kiralayabilirler.

Havaalanı transferleri araç kiralayarak daha kolay olacaktır

İşi gereği seyahat eden kişiler ya da işi gereği havalimanlarında misafirleri bulunan kişiler oto kiralama şirketlerinden, havaalanı transfer hizmeti talep edebilir ve bu yönde de lüks araçlar ile şehir içinde daha rahat edebilirler.

 

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

aluminyum korkuluk

Alüminyum Korkuluk

Alüminyum korkuluk ürünlerine ve bu ürünlere ait tüm bilgilere firmamız vasıtasıyla erişebilir; mekan fark etmeksizin istediğiniz yere yönelik anında sipariş verebilirsiniz.

One comment

  1. Erinç Yelkenli

    Karavan ile tatil yapan biri olarak Raidenroad’u öneririm ben de…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir