küçük yatırımcılara destek
Hisse senedi yorumları

Hisse Senedi Yorumları

Hisse senedi yorumlarımızı takip eden değerli okuyucularımız, daha önce yazdığımız hisse senetlerindeki hedeflerin çoğu gerçekleşti. O hisse senetlerini bozdurmanızı öneriyoruz.

Yeni hisse senedi yorumları ile karşınızdayız. Öncelikle bu dönemde piyasalar korona virüsün ikinci dalgası çıkması tehdidi karşısında çok zor durumda kalabileceğini göz önüne almalısınız. Bu dönemde yeni hisse senedi yorumu yapmak çok riskli olduğunu bildirmek istiyorum.

Bugün en çok hisse senedi alınan ilk beş kurumdan bahsetmek istiyorum. Bu kurumların hisse senetlerinin çok miktarda alınması nedeniyle kısa sürede bir yükseliş olacağını düşünmekteyim. Bu kurumlar sırasıyla: Yapıkredi (YKBNK), Migros (MGROS), Akbank (AKBNK), Kardemir (KRDMD), Vakıfbank (VAKBN).

Diğer almanızı önereceğim hisse senetleri ise: DEVA (Deva Holding), ECYT (Eczacıbaşı Yatırım Holding), İHLAS (ihlas Holding), MNDRS (Menderes Tekstil).

Not: Bu bir yatırım tavsiyesi değildir, kişisel yorumdur.

Yazan: Sezgi Sönmezer

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Tapering Nedir?

Ekonomi haberlerini takip etmiyor olabilirsiniz fakat enflasyon nedeniyle dolar alan bir vatandaşsanız, tapering kelimesini mutlaka duymuşsunuzdur. Peki tapering nedir? Gelin bu yazımızda çok açık dille taperingi anlatalım.