Haluk Tatar Kimdir?

Son yıllarda kendinden sıkça bahsettiren başarılı eğitmen Haluk Tatar Kimdir sorusunu merak ettiyseniz, size kısaca açıklayalım.

Haluk Tatar Kimdir?

Haluk Tatar 1979 senesinde dünyaya gelmiştir. Haluk Tatar’ın oldukça başarılı bir eğitim hayatı bulunmaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde eğitim hayatını tamamlamıştır. Makine Mühendisliği bölümü mezunudur. Yıldız Teknik Üniversite’sinde yüksek lisans yapmış olduğu da bilinmektedir. Türkçe haricinde 2 dil daha bildiği bilinen Haluk Tatar ana dili gibi bu dilleri de konuşabilmektedir. (Daha fazla dil biliyor olabilir, kendisini sürekli güncelleyen bir eğitmendir.Sayı değiştiyse şimdiden okuyuculardan ve Sayın Haluk Tatar’dan özür dileriz.)

Haluk Tatar Çalışma Hayatı  

Haluk Tatar’ın kendisine ait bir şirketi bulunmaktadır. Şirket sahibi olması ile birlikte kişisel hesabı üzerinden video yayını da yapmaktadır. Kendi alanı hakkında olan bu video yayınları, birçok kişinin eğitim hayatı için faydalı olmaktadır. Kendini geliştirmek isteyen ve öğrenci olan birçok kişi video yayınları üzerinden eğitim almakta ve kendini geliştirmektedir. Haluk Tatar yapmış olduğu video yayınlarını, ilk başlarda Video Eğitim kanalı üzerinden izleyicilere ulaştırmaktaydı. Dünyaca tanınmakta olan ve çok sık kullanılan Youtube Platformu üzerinden üniversitelerde öğretilen dersleri ücretsiz vererek eğitimde fırsat eşitliği sundu. Kendi hayat stratejilerini de çektiği bu videolar aracılığı ile izleyicilere vizyon katan başarılı isim birçok kişiye ilham olmuştur.

Haluk Tatar hazırladığı videolarda birçok konu hakkında bilgi vermektedir. Yabancı Dil, Genel Kültür, Kişisel Gelişim ve Web Tasarımı dersleri gibi konular üzerine açıklayıcı ve eğitici videolar çekmektedir.

Ayrıca, senviki.com domaininde forum websitesi bulunmaktadır. Burada ekşisözlük gibi birçok konuda farklı yazarların paylaştığı bilgiler bulunmaktadır. Fakat, ekşisözlükten farkı yazarları objektif yazılar yazmakta ve olumsuz yazılar direkt engellenmektedir. Bu yüzden senviki.com’u takip etmenizi öneririz. Ayrıca youtube’da katıl abonelerine özel canlı gündem videoları yapmaktadır.

İlk yayınları “Video Eğitim” kanalı üzerinden yaptığını söylemiştik.Şuan  “Haluk Tatar” kanalı üzerinden yayınlarını takip edebilirsiniz. Kendinizi birçok alanda geliştirmek istiyorsanız mutlaka katılın. Tarih, müzik, bitcoin, felsefe, yazılım ve benzeri birçok konuda kendinizi geliştirebilirsiniz.

 

Haluk Tatar Eserleri  

Haluk Tatar birçok alanda insanlara katkıda bulunan bir kişidir. Video yayınlarında olduğu gibi kitapları ile de birçok öğrenciye ve kendini geliştirmek isteyenlere bilgi aktarmaktadır. Video izleme imkânı olamayan kişiler kitapçılardan veya kütüphanelerden bu kitaplara kolaylıkla ulaşabilirler. Haluk Tatar’a ait 6 adet kitap bulunmaktadır. Bu kitaplar yabancı dil ve kişisel gelişim kategorisinde yer almaktadır. Öne çıkan kitapları “Zafer Sızlanarak Kazanılmaz” “Dikili İlişkiler” “CATIA” “Solid Works 2” ve sadece youtube üyelerine verdiği “O Panda Benim” dır.

Haluk Tatar’dan SMA Hastalarına Büyük Destek

Halkımıza katkıları sadece eğitim değil, yüzlerce yardım kampanyaları düzenleyerek birçok ailenin yüzünü güldürmüştür. Devletimiz SMA hastalarına destek olduğunu söylese de yüzlerce aile bu desteğin yetersiz olduğunu bildiriyorlar. Bu nedenle Sayın Tatar, birçok sosyal medya kanalı araclığıyla bağış kampanyaları düzenledi. Bu bağışlarla birçok SMA hastası çoçuğun yurtdışında tedavisini sağlamasına destek olduğu için kendisine Ankara Habercim ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Daha sonra devletimiz, bu bağışların yasaklanmasını sağlamıştır.

 

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Hubble Uzay Teleskobu

Hubble Uzay Teleskobu

Uzayı anlayabilmek için teleskoplara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlardan Hubble Uzay Teleskopu en önemlilerindendir. Bu teleskobu inceleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir