HADİ BE OĞLUM 

 

Bir baba ve oğlunun etkileyici hikayesini anlatan film Beyaz perdede Kıvanç Tatlıtuğ, Büşra Develi ve Alihan Türkdemir’i bir arada görmemizi sağlıyor. Ali isminde bir balıkçı ve oğlu Efe’nin hikayesini konu alan film etkileyici senaryosu ve oyuncu kalitesi ile vizyona girmeden merak uyandırmaya başladı. Filmin Antalya Kaş’ta çekimleri sürerken 26 Ocak’ta vizyona girmesi bekleniyor.

Film İzlemenin Keyifli Hali : Sinema

Sinemaya gitmek ve bu etkileyici filmi izlemek kaçırılmayacak fırsat. Fakat buna fırsatı olmayanlar için sinema çekimi izle seçeneği sunan internet adresleri mevcut. Sansürsüz izle ve sinema çekimi izle seçeneklerini değerlendirmekte sizin tercihiniz. Tabi evde sinema keyfi için ev sinema sisteminiz varsa bu filmi tek parça izle seçeneği ile filmin  güzel bir DVD’sini alarak da izleyebilirsiniz. Filmin duygusal ve etkileyici olacağının sinyalleri alınırken göz yaşlarının da sel olacağı bir film izleneceğe benziyor. Oyuncuların kalitesi bu duygu yoğunluğunu fazlasıyla yaşamanıza neden olacak gibi. Duygularınızı harekete geçirecek bir film izlemek için Ocak ayını beklemeniz gerekecek.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Halloween

Halloween

Film Amerikan yapım olan ve korku filmi türünde bir seri olan Halloween serisinin dördüncüsüdür. Filmin 2018 yılında vizyona gireceği düşünülüyor.