Güncel Ekonomi Bülteni

Ekonomi ve yatırım ile ilgilenen herkesin bildiği gibi sizlere sunulan güncel ekonomi bülteni haberleri yatırım tavsiyesi olamaz. Sizlere uygun yatırım tavsiyesi verebilmek için sözleşme yapılması gerekir. Dolaysıyla buradaki tüm bilgiler haber niteliğinde olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Buradaki bilgiler ışığında yaptığınız kazanç veya kayıplardan kurumumuz sorumlu değildir.

Günlük teknik analiz ile başlayacak olursak Macd indikatörüne göre al diyen hisseler; Afyon, Cmbtn, Karsn, Krstl, Otkar, Sekur, Srvgy.

Macd indikatörüne göre sat sinyali veren hisseler Arclk, Arena, Avtur, Btcım, Bera, Thyao, Dgklb, Ulker, Katmr, Kchol

En çok para girişi olan hisseler;43 milyon TL Garan, 42 milyon TL Sise, 25 milyon TL Asels, 23 milyon TL Hlgyo, 16 milyon TL Kozal.

En çok para çıkışı olan hisseler;42 milyon TL Tcell, 18 milyon TL Eregl, 14 milyon TL Brsan, 11 milyon TL Otkar, 11 milyon TL Merko.

Macd, cci, rsi, stokastik, momentum, dmi, teknik analize göre tskb ve alctl olumlu görünmekte.

Tskb için destek 1.82 TL ve 1.75 TL Direnç 1,96 TL ve 2,03 TL.

Bist için destek seviyesi 1352 ve 1368 dirençler ise 1418 ve 1401’dir.

Biontech ve Pfizer’in covid-19 aşıları Avrupa ilaç Ajansı tarafından kabul edildi. Düne damgasını vuran covid-19 virüsünün mutasyona uğradığı haberine, Dünya Sağlık Örgütü aşıları etkilemediğini bildirdi. Bu ve Abd’deki mali destek paketinin etkisiyle piyasalar olumlu.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Tapering Nedir?

Ekonomi haberlerini takip etmiyor olabilirsiniz fakat enflasyon nedeniyle dolar alan bir vatandaşsanız, tapering kelimesini mutlaka duymuşsunuzdur. Peki tapering nedir? Gelin bu yazımızda çok açık dille taperingi anlatalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir