Fue Saç ekimi

Erkekler, estetik açıdan son zamanlarda çok sayıda saç ekimi operasyonunu tercih eder oldu. Bunun en önemli nedeni psikolojik açıdan kendilerini kötü hissetmeleridir. Bu problemi çözmek için uzun yıllardır kullanılan en etkili yöntem Fue ile saç ekimidir. Başarılı sonuçlar alındığı be bir çok hastanın tavsiye ettiği görülmektedir.

En çok dikkat edilmesi gereken konu kliniğin hijyen ve tam teşekkülü bir sağlık merkezi olup olmadığıdır. Tecrübeli ekibin önemi de büyüktür. Hastanın saç durumuna göre Fue, dhi/choi saç ekimlerini sunulmaktadır. En çok tercih edilen yöntem fue saç ekimidir. 1 seansta yaklaşık olarak 3500-4000 greft ekilir. 80%-90% civarında greft tutmasına rağmen 45 yaşına kadar saç dökümü olduğu için ekim sonrasında eski saçlarınız dökülebilir ama ekilen saçlar özgüveninizi sağlamaya yetecektir. Eğer tam verim almak istiyorsanız bir seans daha öneririz.

6-8 saat arasın süren bu operasyon sonrası doktorlarınızın önerilerini uygulamanızı öneren uzmanlar, alınan önlemler ile hiçbir yan etki yaşamayacağınızı bildiriyor. Ayrıca, yapılan uyuşturmalar sayesinde hiç bir acı yaşamadığınızı söylüyorlar. Fue saç ekimi sonrası size aynaya bakıp ne yakışıklıyım demek düşüyor.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Ankara’da 12 Hamile Kadın Covid Nedeniyle Vefat Etti

Ankara'da 1 Yılda 12 Hamile Kadın Covid Nedeniyle Vefat Etti. 12-15 yaş arasındakilerde de aşılanmaya başladıkları sevindirici haber. 60 yaş ve üstündeki vatandaşlarımız en çok aşılanan demografik yaş grubu. Ölüm oranlarının yüksek olduğu bu yaş grubundaki aşı olma başarısı bizleri çok sevindiriyor.