elektronik sigara
elektronik sigara

Elektronik Sigara

Elektronik sigara modelleri ile sigarayı bırakanlar çoğaldı, dumansız hayata adım atıp Elektronik sigara modelleri ile dumansız bir hayat sürmekteler. Elektronik sigarada Elektronik sigara likitlerini kendi içtiğiniz sigara miktarına göre ayarlayıp nikotin miktarını belirleyip Elektronik sigaranın Atomizer dediğimiz kısmına Elektronik sigara likit sıvısını katıp içime hazırlayabilir ve yüksek nikotin değerinden yavaş yavaş indirip sıfır nikotine düşürdükten sonra sigaranın bağımlılığından tamamen kurtulmuş olmanın rahatlığını yaşayın.

Elektronik sigara içimi ile artık bırakamıyorum değil, Elektronik sigara içtim ve başardım sigarayı bıraktım diyeceksiniz. Sizlerin sigarayı bıraktığınızı gören yakınlarınızda sigarayı bırakabileceklerini düşünerek ilk adımı atacaklar sizlerde Elektronik sigarayı tavsiye ederek kendiniz kurtulduğunuz gibi yakınlarınızında sigara bağımlılığından kurtulmasını sağlayacaksınız.

Fakat başka bir görüş ise elektronik sigaranın zararları da mevcuttur. Sigara gibi akçiğer kanseri yapmıyor dense de siz siz olun bu tarz ürünlerin hiçbirini kullanmayın.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Hubble Uzay Teleskobu

Hubble Uzay Teleskobu

Uzayı anlayabilmek için teleskoplara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlardan Hubble Uzay Teleskopu en önemlilerindendir. Bu teleskobu inceleyelim.