Doğan Cüceloğlu Vefat Etti

Psikolog tarihinde, hocaların hocası Doğan Cüceloğlu evinde malesef ölü bulundu. Yıllarca onun yetiştirdiği öğrencilerin, Doğan Cüceloğlu’nu rol model olarak gördüklerini hep duymuşuzdur. Bundan sonra da rol model kalacaktır fakat bizler ne yazık ki Doğan Cüceloğlu’na hasret kalacağız. Hepimize büyük bir etkisi olmuştur gerek kitapları,gerek televizyon programları yada bir youtube videosunda bizlere yaşama sarılma gücü vermiştir. Mekanın cennet olsun, güzel insan…

İlk incelemelere göre evinde düşme sonucu hayatını kaybettiği belirlendi. Ölümü ile ilgili araştırmalar devam etmekte. Bir süre önce anjiyo ameliyatı olan Doğan Cüceloğlu, evinde başının üstüne düştüğü şüphesi üzerine vefat ettiği düşünülüyor. Evdeki yardımcısı hemen sağlık ekiplerine haber vermesine rağmen gelen sağlık ekipleri üzücü bilgiyi kamuoyuyla paylaştı. Bir çok seveni ve kızı olayı duyar duymaz Beşiktaş’taki evinin önünde toplandılar. Oğlu yurtdışında olduğu için gelemedi.

Cüceloğlu’nun ölümü ile ilgili adli tabip, savcı ve görevliler incelemelerde bulunuyorlar.

Ölümü üzerine Ankara Habercim ailesi olarak, değerli hocamız Doğan Cüceloğlu’na Allahtan rahmet, değerli ailesine sabırlar dileriz.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Hubble Uzay Teleskobu

Hubble Uzay Teleskobu

Uzayı anlayabilmek için teleskoplara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlardan Hubble Uzay Teleskopu en önemlilerindendir. Bu teleskobu inceleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir