Delirttiniz!

Bazı kitaplar vardır, her anlamda farklı olduğunu gösteren. Gerek içerik anlamında gerekse de kapak tasarımı anlamında farklı olan edebi eserlerden birisi olan Metis Ajanda 2015: Beni Siz Delirttiniz! Eseri, kolektif kitap türleri arasın en beğenilen eser olmuştur. Bazı duyguların dışa vurumların yer aldığı eser, farklı kitap arayanların okuması gereken edeni türüdür.

Müge Gürsoy Sökmen, Özde Duygu Gürkan, Eylem Can tarafından hazırlanan 224 sayfalık eseri okurken bazen duygu karmaşası içerisinde olacaksınız. İnsan düşüncelerin irdelenerek kaleme alındığı eserde insan ahvallari konusunda bilgiler yer alır. Kolektif kitap türleri arasında önemli satış rakamlarına çıkan bu esere seçkin kitap evlerinden ve online alışveriş sitelerinden sahip olabilirsiniz.

beni siz delirttiniz

Kolektif Türünde Eşsiz Eser
Müge Gürsoy Sökmen, Özde Duygu Gürkan, Eylem Can kitabı hazırlığın konusunda ciddi çalışmalar yaptığını kitabı okumanız süresinde görebilecek, okurken keyifli zaman geçireceksiniz. Metis Ajanda 2015: Beni Siz Delirttiniz! Eseri roman ve bilim kurgu kitaplarına oranla daha farklı okur kitlesine sahip olan eserdir. Satılan kitap hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için internet adresindeki kitapla ilgili tanıtım bilgilerinden yararlanarak dilediğiniz bilgiye sahip olabilirsiniz

Günümüzde özellikle çocuk yaş grubundaki bireyler günden en az 20 sayfa kitap okumalıdır. Okumanın özellikle çocukların gelişimine büyük katı sunar. Sunulan bu katkının en önemli nedeni ise yaş ve ilgi türüne göre kitap seçimi yapmak olmuştur.

 

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Hubble Uzay Teleskobu

Hubble Uzay Teleskobu

Uzayı anlayabilmek için teleskoplara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlardan Hubble Uzay Teleskopu en önemlilerindendir. Bu teleskobu inceleyelim.