Büyük Göğüs ve Bel Agrısı Sorunu
Büyük Göğüs ve Bel Ağrısı Sorunu

Büyük Göğüs ve Bel Ağrısı Sorunu

Çok büyük göğüslü kadınların yaşadığı bir sorunda bel ve sırt ağrısı sorunudur. Aşırı büyük göğüslü bayanların ülkemizde oldukça fazla olduğunu gözlenmiş. Çok büyük göğüslü bayanlar bu sorunun farkında olduğunu görüyorlar yalnız bu konuda iyileştirme adımı atmadan yıllarca bu acıyı çekiyorlar.
Doktorlar göğüs büyüklüğünün nedeni olarak aşırı kilo ve vücudun anatomik yapısı olduğunu söylüyorlar.Ayrıca, doktorlar büyük göğüslerin, pek çok kadın da nefes darlığının, yanı sıra baş ağrısı ve omuz ağrısı, gibi sorunların göğüs büyüklüğünün aşırı kilodan kaynaklanan bir deneyim olduğunu söylüyorlar.
Özellikle yaz aylarında da en çok yaşadıkları sorunda pişik ve sürtünmeyle oluşan yaralardır. Bu konu bayanlar için adeta çekilmez bir çile haline gelmektedir. Peki bu durumdan kurtulmanın imkanı yok mu?
Büyük göğüslü bayanlarımızı bu durumdan meme küçültme ameliyatı ile kurtulabilirler. Meme estetiği ameliyatıyla bu sorundan kurtulabilir, böylece rahat bir nefes alabilirsiniz. Yüksek numaralı sütyenlerden kurtulup yeni hayata merhaba dersiniz. Göğüs estetiği ameliyatıyla bel ve sırt ağrılarından kurtulup pişiklere de elveda demiş olursunuz.
Belki birçok bayanımızın aklına şu soru gelebilir? Meme estetiği ameliyatı olmadan bu sorundan kurtulmak mümkün değil midir? Bu konuda olumlu yanıt vermek çok zordur. Belki günümüzde reklamlar da bu işi yapıldığını söyleyen bitkisel ilaç tanıtımlarını görmüş olabilirsiniz, yalnız bu konuda başarılı olduklarını sanmıyoruz. Çünkü düşünün çok büyük bir göğsün bitkisel bir ilaç yardımıyla 2 beden küçülmesi sizce mümkün olabilir mi?Ancak yapılan meme küçültme estetiği ameliyatıyla bu soruna elveda diyebilirsiniz.
Kafanızda oluşan bir başka soruda ameliyat izinin olup olmaması konusudur. Gögüs küçültme estetiğinde ameliyat izi hastanın göğüs büyüklüğüne göre değişir. Eğer göğsünüzde az bir küçültme yapılacaksa dolaysıyla izde az olacaktır.

Meme küçültme gibi meme büyütme de çok fazla istenilen ameliyatlardandır. Daha detaylı bilgi için linki tıklayınız.

https://www.drfatihirmak.com/meme-buyutme-istanbul/

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Ankara’da 12 Hamile Kadın Covid Nedeniyle Vefat Etti

Ankara'da 1 Yılda 12 Hamile Kadın Covid Nedeniyle Vefat Etti. 12-15 yaş arasındakilerde de aşılanmaya başladıkları sevindirici haber. 60 yaş ve üstündeki vatandaşlarımız en çok aşılanan demografik yaş grubu. Ölüm oranlarının yüksek olduğu bu yaş grubundaki aşı olma başarısı bizleri çok sevindiriyor.