Binance Çöktü

Son günlerin popüler konusu elbette bitcoin. Bitcoine gelmeden önce, Binance çöktü diye habere giriş yapalım. Herkesin, 7/24 takip ettiği binance bitcoin borsası uzun zamandır para kazandırıyordu. Fakat 20:00’dan beri kullanıcılar hesaplarındaki bakiyeyi 0(sıfır) olarak görüyorlar. Yaklaşık olarak 1 milyon dolar hacimi olan bitcoin borsasının büyük kısmını oluşturan binance borsası kullanıcılarını 2 saattir korkutuyor.

Yazılım güncelemesi olduğu için bir çok borsada şuan bir sıkıntı yaşandığı bilinmekte fakat binance borsası bu duyuruyu yapmadan, kullanıcıların sıfır yazan bakiyesi büyük korku yaratıyor. Bilindiği gibi devletlerin bitcoini tam olarak tanımadığı için bu tarz durumlarda itiraz mercisi bulunmamakta. Dolaysıyla herhangi bir problem karşısında yasal olarak koruyucu bir merci bulunmuyor. Yatırımcılar için riskli olan binance borsası umarız yazılımsal problemi çözer ve kullanıcılar rahat bir nefes alır. Umarız, ekonomistlerin uyardığı Bitcoin borsası riskli ve çökebilir uyarısı gerçek olmaz ve ilerleyen saatlerde binance çöktü haberi daha fazla yayılmaz.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Tapering Nedir?

Ekonomi haberlerini takip etmiyor olabilirsiniz fakat enflasyon nedeniyle dolar alan bir vatandaşsanız, tapering kelimesini mutlaka duymuşsunuzdur. Peki tapering nedir? Gelin bu yazımızda çok açık dille taperingi anlatalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir