Bilmediği İkiz Kardeşini Buldu

Sokakta yürürken hiç tanımadığı insanların ona selam verip konuşmak istemelerine ilk başta anlam veremedi fakat daha sonra büyük bir süprizle karşılaşan Çin’de yaşıyan Bao Lulin 25 yıl sonra bir ikiz kardeşinin olduğunu öğrendi.

İnsanlar Lulin’e “Yanfei” diye seslendiklerini farkedince olayı araştırmak istedi ve gerçekten ikiz bir kardeşi olduğunu öğrendi. Büyük sevinç yaşayan ikiz kardeşler büyük şok yaşadılar.

Lulin konuyu şöyle anlatıyor: İlk başlarda iki yılda bir kez selam veren çıkıyordu, insanların yüzümdeki bir ifadeye gülümsüyor yada keyifli bir şey düşünürlerken bana gülümsüyorlar diye düşünüyordum. Fakat sonra “Yanfei” diye seslenenleri farkedince araştırmam gerektiğini hissettim. İlk başlarda onlarla konuşmaya çekindim ama içimden sürekli konuş sesini duyuyordum. Bir gün karar verdim ve konuştum. “Yanfei” adında biri var ve size çok benzediği için selam verdim deyince. Hemen söylenen adrese gittim ve kardeşimle 25 yıl sonra tanışmış oldum. Ben kimsesiz olarak büyüdüğüm için kardeşim olduğunu bilmiyordum. Kardeşimde bilmediği için birbirimize kavuşamadık. Sonra araştırınca öğrendik ki anne ve babamız biz küçükken kaza geçirip vefat etmişler. Fakir olan ailemizle hiçbir akrabamız görüşmediği için birbirimizden haberdar olamadık.

2 yıldır birbirimizle vakit geçiriyoruz ve çok mutluyuz…

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Hubble Uzay Teleskobu

Hubble Uzay Teleskobu

Uzayı anlayabilmek için teleskoplara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlardan Hubble Uzay Teleskopu en önemlilerindendir. Bu teleskobu inceleyelim.