Ford Truck
ARC lojistik Ford Truck aldı

ARC Lojistik, Ford Truck F-Max aldı

Bursa’da kurulmuş olan ve 2014 yılından itibaren büyük bir hızla büyüyen ve sektörün devlerinden olan ARC Lojistik, filosunu 20 adet Ford Trucks F- Max ile büyüttü. 2019 yılında dünyaca ünlü nakliye firması MRLLOG ile daha da büyüyen ARC lojistik, başta Avrupa olmak üzere tüm dünyada hizmeti ile dikkatleri üzerine topluyor.

ARC Lojistik’in araç teslimat törenine ARC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Arabacı, Ford Trucks Satış Müdürü Murat Bakış, Ford Trucks Satış Bölge Müdürü Orhan Altınbaş, Erdeğer Ford Trucks Genel Müdürü Tunç Ertaş, Erdeğer Satış Müdürü Korkut Karakaya ve firma çalışanları katıldılar. Fahrettin Arabacı yaptığı konuşmada yerli üretim olan Ford Truck F-Max’ın yedek parça teminin kolay olması ve servis ağının çok olması nedeniyle tercih ettiklerini belirtti.

Peki ama F-Max neden bu kadar özel?

Ford Uzmanlarına göre F-MAX, güç ve verimliliğin yanı sıra düşük maliyeti ile tercih edilen bir model. F-MAX, sürücüsüne büyük konfor sağlayarak, lüks bir sürüş keyfi sunuyor.  Yeni F-MAX, güvenlik açısından da tüm detayları sürücüsüne sunmayı görev edinmiş gibi…Örneğin 500 PS, 2500 Nm güç ve 400 kW frenleme gücü ile yüksek performanslı bir motor içeriyor. Üstün aerodinamik, aktarma sistemi kalibrasyonu ve teknik özellikler, yakıt tüketimi açısından mükemmel performans ile önceki modellere göre %6’lık iyileştirme sağlıyor.

Teknik özellikler :

E-APU teknolojisi

Predictive hız kontrolü (Max Cruise)

Ecotorq motoru, her türlü yol koşulunda maksimum performans ve minimum yakıt tüketimi sunuyor.

Yüksek kapasiteli 225 Ah aküsü,

1050 litreye kadar artırılabilen yakıt tankı hacmi

ARC Lojistik, Yılın kamyonu olan F-Max alarak filosunu güçlendirdi. Hem yerli üretim devi Ford Truck’ın hem de ARC Lojistik’in başarıları tüm dünyaca takip edilmeye devam edecek…

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Kehribar Tesbih Örnekleri

Kehribar Tesbih

Doğanın bize en güzel armağanlarından biridir kehribar. Işığa tutarak baktığınızda adeta içinde ışıl ışıl yanan …