Ankaraspor Ankaralı Taraftarı Üzdü
Ankaraspor Ankaralı Taraftarı Üzdü

Ankaraspor Ankaralı Taraftarı Üzdü

TFF 1. Lig’deki Ankaraspor, İzmir’deki deprem nedeniyle ertelenen maçtan üzücü skor aldı. Menemenspor ile karşılaşan Ankaraspor 2-1 yenilerek Ankaralı taraftarı üzdü.

Trt’nin yayınladığı maçta golleri 21. dakikada Kamara (Menemenspor), 88.dakikada penaltıdan Anaane (Menemenspor) ve 71. dakikada Erdem Çetinkaya (Ankaraspor) tarafından kaydedildi. Maçta son dakikalar oynanırken Ankaraspor’dan Stanojevic 2.sarı karttan kırmızı kart gördü.

Ankaraspor 8 puanda kalırken Menemenspor 12 puana yükseldi.

Ankaraspor Emre Koyuncu, Ali Ülgen, Levent Gülen, Thales, Mahmut Akan , Ayuk , Emre Can Atila , Stanojevic, Engin Bekdemir , Beykan Şimşek, Uma olarak saha çıktı. Dk. 46 Furkan Eliaçık, Mahmut Akan’nın yerine girdi. Aynı dakikada Barış Zeren, Emre Can Atilla’nın yerine girdi. 3. değişiklik 61.dk’da Erdem Çetinkaya girmesi ve Engin Bekdemir’in çıkmasıyla gerçekleşti. 92.dakikada Ayuk yerini Mbilla’ya bıraktı. Ancak bu oyuncular Ankaraspor’un yenilmesine engel olamadı.

Deplasmanda yenildiğimiz maçı Bülent Birincioğlu, Samet Çavuş, Mehmet Akıncık yönetti.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Ankara’da 12 Hamile Kadın Covid Nedeniyle Vefat Etti

Ankara'da 1 Yılda 12 Hamile Kadın Covid Nedeniyle Vefat Etti. 12-15 yaş arasındakilerde de aşılanmaya başladıkları sevindirici haber. 60 yaş ve üstündeki vatandaşlarımız en çok aşılanan demografik yaş grubu. Ölüm oranlarının yüksek olduğu bu yaş grubundaki aşı olma başarısı bizleri çok sevindiriyor.