Ankaragücü Başkanından Açıklama
Ankaragücü Başkanından Açıklama

Ankaragücü Başkanından Açıklama

İzmir depremi nedeniyle  üzüntülerini dile getiren Ankaragücü başkanı Fatih Mert, maç ile ilgili görüşlerini 2 konu başlığında açıkladı. Birincisi, pandemi nedeniyle 7 futbolcuları maçta görev alamadı. Fatih Mert sözlerine şu sözlerle devam etti: Korona virüs testleri pozitif çıkan futbolcular takımın en önemli oyuncularından oldukları için teknik ekip, kadro kurumunda zorlandılar. Bir de hakemin adaletsiz kararları eklenince eşit şartlarda yarışamadık.

Ankaragücü Başkanından Açıklama

Alper Potuk’un kart cezalısı olduğunu söyleyerek Alper Potuk’un kendileri için önemli bir güç olduğunu kanıtladı. İkinci konu ise istedikleri oyuncuların tuhaf nedenlerle kendilerine verilmediğini savundu. Tyler Boyd için Beşiktaş yönetimiyle görüştük, oyuncunun takımda kalacağını bildirdiler fakat transfer bitiminden sonra Tyler Boyd’u takımdan çıkardılar. Emre Belezoğlu Başakşehir’e gitti.

Ankara ilimizin en köklü kuluplerinden olan Ankaragücü’nün bir an önce çıkışa geçmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Kimsenin şüphesi olmasın diyerek sözlerini noktaladı.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Hubble Uzay Teleskobu

Hubble Uzay Teleskobu

Uzayı anlayabilmek için teleskoplara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlardan Hubble Uzay Teleskopu en önemlilerindendir. Bu teleskobu inceleyelim.