Ankara İşitme Cihazı ile İşitme Kaybına Son

İşitme kaybınız var mı? Kendinizi insanlardan kendilerini tekrar etmelerini veya TV veya telefonunuzdaki sesi açmalarını isterken buluyor musunuz? Eğer öyleyse, işitme testi için bir işitme kliniğini (işitme merkezi) ziyaret etmenin ve potansiyel olarak işitme cihazlarının kullanımını keşfetmenin zamanı gelmiş olabilir.Bir işitme kliniğinde, deneyimli odyologlar ve işitme cihazı uzmanlarından uzman bakımı alacaksınız. İşitme kaybınızın derecesini belirlemek için kapsamlı bir işitme muayenesi yaparak başlayacaklar. Bu sınav, farklı frekansları ve hacimleri duyma yeteneğinizi değerlendiren bir dizi testi içerecektir.

İşitme testinizin sonuçlarına dayanarak, odyoloğunuz işitme cihazları için seçeneklerinizi tartışacaktır. İşitme kliniğinde, ihtiyaçlarınız ve yaşam tarzınız için en iyi uyumu ve performansı almanızı sağlamak için en iyi üreticilerden çok çeşitli işitme cihazları sunuyoruz. Ankara işitme cihazı uzmanlarımız, benzersiz işitme gereksinimlerinizi ve bütçenizi karşılayan doğru Ankara işitme cihazı bulmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

İşitme cihazlarını işitme kliniğinden almayı seçtiğinizde, olağanüstü bir hizmet bekleyebilir ve her adımda destek olabilirsiniz. Ekibimiz, optimum konfor ve performansı sağlamak için işitme cihazlarınızı seçme, takma ve ayarlama sürecinde size rehberlik edecektir. İşitme cihazlarınızın en iyi durumda kalmasını sağlamak için sürekli bakım ve onarımlar da sunuyoruz.

İşitme cihazlarına ek olarak, işitme kliniği tinnitus yönetimi, işitme koruması ve yardımcı dinleme cihazları da dahil olmak üzere çeşitli diğer işitme hizmetleri sunmaktadır. Daha iyi işitmenin ve daha yüksek yaşam kalitesinin keyfini çıkarmanıza yardımcı olan kapsamlı işitme çözümleri sunmaya kendimizi adadık.

İşitme kaybının sizi daha fazla tutmasına izin vermeyin. Bir işitme testi planlamak ve işitme cihazları ve diğer işitme hizmetleri için seçeneklerinizi keşfetmek için bugün işitme kliniğini ziyaret edin. Ekibimiz, mümkün olan en iyi işitmeyi elde etmenize yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş bakım ve dikkat sunmayı taahhüt eder. Randevunuzu planlamak için bugün bizimle iletişime geçin.

Emeklilere işitme cihazı fiyatları

Emeklilere özel işitme cihazı fiyatları ürünün markasına, modeline, teknoloji seviyesine ve satıldığı yerlere göre değişebilir. Bununla birlikte, genel olarak işitme cihazı fiyatları yüksek olabilmektedir.

Türkiye’de ankara işitme cihazı fiyatları ortalama olarak 2.500 TL’den başlayarak 10.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Ancak emekliler için bazı firmalar indirimli fiyatlar sunabilmektedir. Bunun yanı sıra, SGK tarafından da işitme cihazı satın alımı için bir katkı payı ödenebilmektedir.

Emeklilerin işitme cihazı satın almadan önce, SGK’nın ödeme koşullarını ve indirimli fiyatları araştırmaları ve farklı mağazaların fiyatlarını karşılaştırmaları önerilir. Ayrıca, işitme cihazı satın almadan önce bir işitme uzmanı veya audiolog ile görüşmeleri, işitme kaybı seviyelerine ve ihtiyaçlarına göre en uygun işitme cihazını seçmelerine yardımcı olabilir.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Fotoselli Kapı Ankara

Fotoselli Kapı Ankara çeşitleri ve otomatik kapı hakkında bilgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir