Ankara Bir Kızı Daha Kaybetti
Ankara Bir Kızı Daha Kaybetti

Ankara Genç Bir Kızı Daha Kaybetti

Son Dakika: Ankara’da Gamze Açar İntihar Etti

Gamze Açar, 17, Ankara Kızılcahamam’da bir otelin 5.katından atlayarak intihar etti. Arkadaşları intihar edecek bir kişi olmadığını bildirmesiyle cinayet şüphesi olarak araştırma başlatıldı. Ankara Cinayet Büro Amirliği yaptığı araştırma sonucunda 5 kişiyi gözaltına aldı.

Olaydaki görgü tanıklarına göre Açar, sözde devre mülk satıcılığı adı altında kurulan sahte bir şirketin satış danışmanı ilanındaki numarayla iletişime geçti. Bildiğiniz gibi devremülk firmaları kapıcalara sizleri tanıtım amaçlı otellere çağırıyorlar. Bu tanıtımı kabul ettiği düşünülen Açar ve sahte şirketin çalışanları önceki gece Kızılay’da buluştular. Açar’ı alıp otelde konaklaması için Kızılcahamam’a götürüldüler. Yine olayın görgü tanıklarına göre, Açar; Ankara Kızılcıhamamdaki otele 3 kişi tarafından getirildi. Ertesi sabah saat 08:00 civarlarında Açar’ın, kaldığı 5. kattan aşağı düştüğü ihbarı geldi. Açar, önce Kızılcahamam Devlet Hastanesine ardından da Ankara Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Fakat tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı.

Şüpheli ölüm nedeniyle polisler otel odasını inceledi. Odada alkol alındığı tespit edildi. Ayrıca odada cam kırıkları ve eşyaların dağınık olduğundan bir boğuşma olabileceği şüphesi araştırılıyor.  Yapılan araştırmalar sonucunda 5 kişi gözaltına alınarak Cinayet Büro amirliğine götürüldü. Açar’ın cansız bedeni ise Ankara Keçiören’deki Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Umarız kadın cinayetleri ve ölümleri son bulunur.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Hubble Uzay Teleskobu

Hubble Uzay Teleskobu

Uzayı anlayabilmek için teleskoplara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlardan Hubble Uzay Teleskopu en önemlilerindendir. Bu teleskobu inceleyelim.