korona virüs maske
Belediye Yardımları

Altındağ Belediyesi Yardım Paketi

Ankara Altındağ ilçesindeki 120 bin haneye temizlik yardım paketi dağıtılmaya başlandı. Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, Altındağ’daki yardıma muhtaç vatandaşlarına bir destek daha eklemiş oldu. Korona virüs ile mücadele kapsamında ilk olarak Güneşevler Mahallesindeki vatandaşlarına hijyen paketi dağıtılmasına karar veren Altındağ Belediye Başkanı tüm mahallelere elimizden geldiği kadar çabuk bir şekilde dağıtacaklarını bildirdi. Ramazan Bayramı gelmeden tüm yardım paketlerinin dağıtılacağının sözünü veren Balcı, virüsten korunmak için temizliğin önemine bir kez daha vurgu yaptı. Sizlere bu konuda destek olmak istedik diyerek halkın yanında olduğunu bildirdi.

Temizlik paketinin içinde çöp poşeti, el sabunu, iki adet maske ve bulmaca kitapçığı bulunmaktadır.

Haber ile ilgili yorum yapmaktan uzak duran Ankara Habercim ekibimiz bu konuda bir noktayı bildirmek istedik, AK Parti’li Belediye Başkanımızın yardım paketlerini destekliyoruz ve devamının gelmesini de rica ediyoruz, bunun yanında diğer belediyelerimizin yapmaya çalıştığı desteklerin engellenmemesini rica ediyoruz. Destekler tüm Türkiye için, halkımız için olduğunu unutulmamasını rica ediyoruz. Korona virüsten korunma adına yapılan her desteğin teşvik edilmesi dileğiyle…

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Hubble Uzay Teleskobu

Hubble Uzay Teleskobu

Uzayı anlayabilmek için teleskoplara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlardan Hubble Uzay Teleskopu en önemlilerindendir. Bu teleskobu inceleyelim.