Sevgilinizin Alışkanlıklarını Nasıl Değiştirebilirsiniz
Sevgilinizin Alışkanlıklarını Nasıl Değiştirebilirsiniz

Alışkanlıklarını Nasıl Değiştirebilirsin?

Sevgilinizin Alışkanlıklarını Nasıl Değiştirebilirsiniz?
Etrafta gördüğünüz kirli çamaşırlar yemek yerken ağzını şapırdatması ya da sizin hoşunuza gitmeyen herhangi bir davranışı, bu davranışları değiştirebileceğinizi biliyor musunuz?

Dünya üzerinde hiçbir şey değişmez değildir, Erkeklerin alışkanlıkları bile. Şimdi o yüzden birkaç püf noktası öğrenmenin ve eşiniz ya da sevgilinizin alışkanlıklarını değiştirme vakti geldi demektir.

Öncelikle şunun bilincinde olmanız gerekir her şeyi birinin kafasına kakarsanız sürekli surat asarsanız bu hiçbir işe yaramayacaktır. Eğer gerçekten sevgilinizin dağınık olmasından şikayetçiyseniz, ona evinizin düzenli olmasının ona ne faydalar sağlayacağından bahsedin. Ya da sabah kalktığında yüzünü yıkamıyor veya dişlerini fırçalamıyor mu?

Bu tür alışkanlıklar insanlara çocuk sürecinde kazandırılır. Onun için bu sizi biraz zorlayacaktır ancak elbette imkansız değil. Ona direk bu yaptığının kötü olduğunu söylemek büyük ihtimalle ilkokul öğretmenini hatırlatacaktır ki bu biliyorsunuz yeterince iyi bir çözüm değil.

Onun gerçekten bu alışkanlıkları edinmesin istiyorsanız ona sağlığı için bu alışkanlıkları edinmesinin ne kadar faydalı olduğunu söyleyin, ya da bazı beyaz yalanlar ile öpüştüğünüzde bu hareketinden sıkıntı duyduğunuzu söyleyin.

Açıkça sıkıntınızı dile getirin sonuç olarak mutlaka bu oyunun galibi siz olacaksınızdır.

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Kurumsal Araç Kiralama ve Karavan Kiralama Hizmetleri

Kurumsal Araç Kiralama ve Karavan Kiralama Hizmetleri mi arıyorsunuz? A’dan Z’ye şoförlü araç kiralama hakkında …