Akbank Caz Etkinligi
Akbank Caz Etkinligi

Akbank Caz Konseri Etkinliği

Her yıl düzenlenen Akbank Caz Konseri Etkinliği korona virüs nedeniyle tehlikedeydi. Beklenen açıklama geldi.

Akbank sanata verdiği destek Korona virüs nedeniyle birçok etkinliğin iptal edilmesine rağmen online ortamda tüm insanlara huzur ve mutluluk vermeye hazırlanıyor…
Akbank Sanat, nisan ayında Caz severler için birbirinden özel canlı caz performanslarını evlere getirmeye devam ediyor.

Akbank sosyal medya kanalıyla (instagram) Kontrbasçı Ozan Musluoğlu’nun My Best Friends Are Vocalists albümüne incelikli bir selam gönderdiği tuşlu çalgılar ve vokalde Eylül Ergül, davul ve vokalde ise Çağla Karaali’nin yer aldığı trio projesi, davulcu Mehmet İkiz’in elektronik sesler ile ritmin sonsuz çeşitliğini bir araya getirdiği hibrit çalışması IKIZ 4/4 (Chill Set) ve piyanist Selen Gülün’ün yakın dönem albümlerine piyano ve synthesizerlar üzerinden yeni okumalar getirdiği performansı, 30 Nisan’da Dünya Caz Günü kutlaması sebebiyle Akbank Sanat Instagram kanalında.

Dünya Caz Günü kapsamında yayınlanacak etkinlikte birçok sürprize yer verilecek. 2 Oda 1 Caz sloganıyla yola çıkan Akbank Sanat, siz seyircilere unutulmaz bir eğlence sunacaktır. Herkes davetlidir, kaçırmayın üzülürsünüz.
ULUSLARARASI CAZ GÜNÜ KONSER PROGRAMI

30 Nisan 2020, Perşembe

Ozan Musluoğlu Trio Saat: 15.00

IKIZ 4/4 (Chill Set) Saat: 17.00

Selen Gülün Saat: 20.00

Hakkında Ankara Habercim Yazarı

Check Also

Halloween

Halloween

Film Amerikan yapım olan ve korku filmi türünde bir seri olan Halloween serisinin dördüncüsüdür. Filmin 2018 yılında vizyona gireceği düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir